Stiprėjantis doleris įtakoja Bitcoin valiutą

Stiprėjantis doleris įtakoja Bitcoin valiutą

Kaip kalba Bitcoin kriptovaliuta jau pasiekė beveik 56,000 USD ir pradeda kristi į apačią. Šiuo metu ši valiuta krenta į apačią, ir ekspertas sako, kad tai normalu, kadangi tai skaičiai. Viena kaina negali stovėti, kadangi pasieku kreivėje aukščiausią vietą, dauguma tiesiog ją parduoda, kad pasiimtų didesnį pelną. Angliškai tai galima būtų pavadinti ,, Treidinimas” . Ateityje vis labiau matome naujų dalykų kuriuos galime nusipirkti su šia kripto valiuta. Per tris metus, mes pamatėme ir taip didelį valiutos šuolį. Taip pat jis įtakoja ir dolerio vertę, kadangi ją stiprina.

Dauguma investuotojų laikė Bitcoin valiutą apie 7 metus ir laukė kada ji pasieks tokią sumą. Pradžioje jis kainavo vos 300 – 400 dolerių. Kai kurios šalys nori užblokuoti šią valiutą, todėl tai taip pat įtakoja esančią rinką.

Bitcoin kreivė
Bitcoin kreivė

Eksperto nuomonė apie bitcoin per ateinančius 6 mėnesius: jei pažiūrėtumėme, yra dvi pagrindinės valiutos tai Bitcoin ir Ethereum. Jos abi vienodai auga, tačiau ethereumo kaina šiuo metu yra 4219 USD. Jei pažiūrėtumėme į ateinančias šventes kaip kalėdas arba kūčias, manoma, kad jie kils dar labiau. Kadangi tai vyko ir 2017 metais. Numatyti ateities negalime, tik laukti ir stebėti kas vyksta.

El Salvadore kartu su Bitcoin

Tai ambicingas žingsnis ir fantastiška istorija. Šis miestelis ruošiasi pastatyti kriptovaliutos mieste volcano bazėje, iš kripto pinigų, kurie skirti šiam projektui. Taip pat bus panaudota Conchagua ugnikalnio geoterminė energija, kad būtų kasama kriptovaliuta. El Salvador neseniausiai tapo pirmoji šalis kuri patvirtino Bitcoin kaip teisėtą mokėjimo priemonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *