Bitcoin padvigubino savo vertę 2021 metais

Bitcoin padvigubino savo vertę 2021 metais

Bitcoin valiuta šiuo metu yra beveik dvigubai vertingesnė, negu buvo 2020 metais, gruodžio mėnesį, o kriptovaliuta ir toliau kyla dėl didelio žmonių susidomėjimo ir smalsumo.

Vis daugiau investuotojų susidomi į Bitcoin investavimą, kadangi finansų patarėjai siūlo juos įsigyti. ,,Daug žmonių šiais metais įsigijo kriptovaliutų ” – sakė Brittney Castro, Los Andžele įsikūrusi sertifikuota finansų planuotoja iš ,,Mint” ir žiniasklaidos bendrovės ,,Financially Wise” įkurėja.

Kartu su instituciniu priėmimu ir vyriausybės reguliavimu, šie kriptovaliutų naujokai daro įtaką kažkada buvusiam kriptovaliutų kraštui ir nukreipia į pagrindinį pritaikymą. 51% JAV gyventojų, kuriems priklauso kiek nors kriptovaliutos, įsigyjo ją per pastaruosius 12 mėnesuš – ,, sako Lisa Lewis, sertifikuota buhalterė iš ,,TurboTax”. Statistika yra ištrauka iš jos įmonės atliktos apklausos.

Daugiausiai naujokų perkamos valiutos yra bitcoin arba jo alternatyva Ethereum. 2021 metais, lapkričio mėnesį Bitcoin pasiekė savo aukščiausią lygi, kuris buvo virš 68 000 USD, kai metai prasidėjo, jo kaina buvo mažesnė nei 30 000 USD. Visa kriptovaliutų pramonė išaugo daugiau nei 2 trilijonai dolerių. O ETH pakilo net nuo 737 USD iki 4000 USD.

Kritimai

Reikia nepamiršti ir apie ,,Coin’ų” kritimus. Kartais gali atsitikti, kad valiuta nukrenta 15 procentų arba dar daugiau per naktį arba kelias valandas. O tai nutinka gan dažnai. Nepastovi kaina, tai yra kriptovaliutų prekės ženklo ypatybė, išskyrus kelioms monetoms, kurios palaiko standartinę kainą. Visi ekspertai pataria investuoti tik iki 5 procentų jūsų viso portfelio.

BITCOIN metų skirtumas
BITCOIN metų skirtumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *