Parketlentės – vertinantiems natūralumą, jaukumą ir kokybę

Parketlentės – vertinantiems natūralumą, jaukumą ir kokybę

Niekam ne paslaptis, jog gaminiai iš medžio pasižymi ne tik patvarumu, aukšta kokybe, tačiau ir estetika. Parketlentės dera praktiškai prie visko, nepriklausomai nuo to, kokios spalvos ar stiliai vyrauja interjere. Jų pasirinkimas gausus, todėl galėsite išsirinkti norimą spalvą, išmatavimus, dizainą. Tik perspėjame, jog parketlentės gaminamos iš natūralios medienos, todėl gali turėti asimetrijos, papildomų atspalvių, gali kiek skirtis jų raštas ir kitos detalės. Taip, kaip gamtoje, medyje, taip ir čia visiškos simetrijos nerasite, tačiau būtent tai ir sukuria harmoniją.

Šiandien norime Jums pristatyti tris mūsų parketlenčių karalius. Tai nereiškia, jog šie yra geriausi, tačiau su visais kitais kviečiame susipažinti gyvai.

Pirmasis karalius yra „Kahrs“ švedų gamintojo lentos

Tai unikali istorija, kuomet 1937 m. Gustafas Kähr gavo patentą šiuolaikinių daugiasluoksnių, laminuotų durų išradimui. O po keletos metų šiam žmogui buvo išduotas patentas už šiuolaikinių modernių inžinerinių kietmedžio grindų, daugiasluoksnių grindų išradimą. Sėkmės istorija prasidėjo nuo jo senelio, kuris dar 1857 metais tidarė  parduotuvę Nibro mieste.

Hahrs parketlentės, tai galimybė sukurti jaukius, kokybiškus namus, kurie niekada neišeis iš mados. Šios kolekcijos principas ne tik kokybė, bet ir universalumas. Parketlentės, paliestos klasikos, kokybiškos medienos, negali išeiti iš mados nei po dešimties, nei po devyniasdešimties metų.

Antrasis karalius, o tiksliau karalienė – eglutė.

Ne, ne tos, kurias puošiame prieš Kalėdas, tačiau eglutes primenančios parketlentės. „Solidfloor“  eglutės „herringbone“ lentos – gal tai būtent tai, ko reikia Jūsų namams, biurui ar kitai erdvei? Aukšta kokybė, naujausi apdailos metodai, platus pasirinkimas – visi šie dalykai leis pasirinkti ir nesuklysti.  Nuo prabangiausių klasikinių iki moderniausių ar sendintų sprendimų. Čia daugybė metų patirties, tiek pat darbo ir talento.

O gal mozaika?

Taip, taip, vis dar mėgstama ir itin vertinama mozaika, kuri taip pat visada madinga.

Industria Parquet Fabriano buvo įkurta 1991 m., o šiandien yra rinkos lyderis Italijoje ir Europoje. Vis tobulinamos gamybos technologijos ir procesas, nauji atradimai ir kūryba padėjo užkariauti daug širdžių.

Be kokybės, unikalaus dizaino, ši kolekcija turi ir labai praktiškų, bet svarbių privalumų.

Nebijo smūgių, vandens, ugnies, nereikalauja ypatingos priežiūros. Ar galima neįsimylėti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *