Permanentinio makiažo mokymai

Permanentinio makiažo mokymai

Mielos skaitytojos, ar teko jau girdėti apie šiuo metu ant tikros bangos esančius permanentinio makiažo kursus – mokymus? Jei dar ne – norime supažindinti su šia greit išpopuliarėjusia ir užsitikrinusią lojalumą moterų tarpe, grožio paslauga, o tuo pačiu pakalbėti apie jas teikiančias specialistes, kaip veiklos amatą.

 

Permanentinis makiažas lietuvoje atsirado jau prieš kiek daugiau nei kelis dešimtmečius, tačiau tik paskutiniais metais žaibišku greičiu augusi paslauga tapo itin aktuali daugeliui moterų, kurios rūpinasi savo estetine išvaizda, ypač veido. Juk permanentinis makiažas yra, pirmiausia, apie veido zonų koregavimą norima kryptimi. Ne visi yra apdovanoti tam tikrais bruožais, o tai lemia nepasitikėjimą savimi, prastą vidinę būseną ir nuotaiką. Atsiradusi nauja galimybė – mikropigmentacija sprendžia tam tikrus uždavinius susijusius su šių bruožų, tokių kaip akys, lūpos ar antakiai, ryškinimu ir korekcija. Dėl šių stiprių savybių permanentinis makiažas tapo viena esminė grožio srities šaka, o taip pat ir labai paklausia moterų tarpe. Įkandin didelei paklausai iš paskos stiebiasi ir mokymus teikiančios akademijos, kurios moko šio amato susidomėjusias merginas. Mikropigmentacinis makiažas yra sąlyginai nepigi paslauga, tad mokymų ieškančios merginos šį amatą mato kaip perspektyvią profesinę veiklą.

 

Iš ko susideda permanentinio makiažo kursai? Mokymų tikslas yra supažindinti mokinius su visomis tą liečiančiomis temomis, tai yra nuo žinių perteikimo apie odos tipus iki skirtingų antakių, lūpų ar akių vokų permanento tipų. Skirtingos makiažo kursų akademijos siūlo įvairius mokymų paketus, bet reikia suprasti, kad tai tik baziniai kursai, kurių metu išmokstama teorija ir su permanento specialistu yra atliekamos procedūros ne daugiau kaip 5 asmenims. Tačiau šie pirmi žingsneliai yra baziniai, kurių metu gausite praktiškai visas jums reikiamas žinias šiame naujame profesiniame kelyje. Įprastai, merginos baigusios šiuo permanento kursus – mokymus dirba individualiai ir taip tęsia savo tobulėjimą. Žinoma, metams bėgant ir gilinant žinias kyla specifiniai, ypač nišiniai ar tik jums būdingi klausimai. Tokiems pažengusiems meistrams yra siūlomi ir tam skirti kursai – dar kitaip vadinami masterclass mokymai. Tokius mokymus rengia tik tarptautinį pripažinimą turintys meistrai, tai yra įvairių konkursų laimėtojai, kurie gali padėti vietinėms kolegoms spręsti jiems kylančius klausimus, pavyzdžiui su specialia technika.

 

Taip, permanentinis makiažas jau tapo ne tik paklausia paslauga, bet ir galimybe tapti šios gražios srities specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *