Kokybiški auksiniai auskarai vyrams ir moterims: kaip pasirinkti?

Kokybiški auksiniai auskarai vyrams ir moterims: kaip pasirinkti?

Puikūs auksiniai auskarai gali būti baigiamasis akcentas, kuris suteikia išskirtinumo kasdienei aprangai. Tačiau netinkamai parinkti auskarai gali būti skausminga patirtis tiek jūsų ausiai, tiek stiliui.

Dalinamės patarimais, kaip atskiri auksą nuo pelų ir pasirinkti geriausius auskarus!

Pasirinkite auskarų dizainą

Kaip ir kitų rūšių papuošalai, auksiniai auskarai būna įvairiausių formų ir stilių. Nors auskarų stilių dažnai lems proga, nereikėtų bijoti išsišakoti ir išbandyti naujus dizainus. Eksperimentuokite su įvairių stilių, kol rasite jums tinkančius.

Jūsų auskarai gali padėti jums sukurti norimą stilių: profesionalų, elegantišką, romantišką, linksmą, žavingą ir (arba) mielą. Pasirinkite dizainą atsižvelgdami į tai, kokio stiliaus pageidaujate.

Metalai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Auskarai į bambą, ausis ir kitas kūno vietas gali būt gaminami iš įvairių tauriųjų ir nebrangių metalų, įskaitant auksą, sidabrą ir nikelio lydinius. Renkantis auskarus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kai kuriems žmonėms tam tikri metalai sukelia alergines reakcijas. Tai ypač pasakytina apie nikelio pagrindu pagamintus metalus, kurių nedideli kiekiai randami nerūdijančiame pliene. Jei alergija metalui jums kelia problemų, tikriausiai norėsite ieškoti hipoalerginių auskarų, pagamintų iš titano arba niobio. Auksiniai auskarai yra puikus variantas.

Atitaikykite spalvą

Spalva yra dar vienas svarbus aspektas renkantis auskarus. Gražios spalvos auskaras turėtų papildyti jūsų akis ir veido spalvą bei jūsų aprangą. Eksperimentuokite su spalvų asortimentu, kol rasite spalvų, kurios paryškins jūsų veido spalvą ir puikiai derės su spalvomis, kurios dominuoja jūsų garderobe. Atminkite: perkate auskarus, kad atitiktų jūsų aprangą, o ne aprangą, kad atitiktų jūsų auskarus!

Ar didesni auksiniai auskarai tikrai yra geresnis?

Kalbant apie auskarus, svarbu dydis. Kuriant gerą auskarą atsižvelgiama ne tik į ausies dydį, bet ir į plaukus bei veidą. Jei auskarai į bambą ar ausį yra per dideli, jie pritrauks nepageidaujamo dėmesio ir atrodys neharmoningai.  Jei auskarai yra per maži, jie nebus matomi.

Nepamirškite patikrinti svorio

Jūsų auskarų svoris turi tiesioginės įtakos papuošalo patogumui, Jūsų komfortui. Jeigu auskarai sveria daug, jie bus per daug ištįsę, gali pažeisti ausį. Todėl perkant atidžiai įvertinkite auskaro svorį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *