Kūrybiškumą skatinantys konstruktoriai

Kūrybiškumą skatinantys konstruktoriai

Vis labiau populiarėja įvairiausi konstruktoriai vaikams, kadangi jie skatina kūrybiškumą. Tarkime plus plus kosntruktorius yra vienas iš populiariausių įvairiaspalvių konstruktorių, kadangi gali suteikti vaikams begalinę kūrybiškumo erdvę ir leis kurti trimačius modelius. Visos detalės yra universalios, todėl jas bus galima panaudoti, bet kokiame derinyje. Internetinėje parduotuvėje: Sapnunamelis.lt galima rasti įvairiausių modelių. Galite išsirinkti net detalių dydžius! Rinktis galime iš didelių arba mažų detalių. Taip pat beveik visi konstruktoriai yra pritaikyta vaikams, pagal jų amžių.

Rekomenduojama pirkti konstruktorių pagal jūsų vaiko amžių, o ne vyresnių vaikų konstruktorius. Tarkime jūsų vaikui yra 3 metukai, o perkamas konstruktorius 7 metukų. Tuomet jūsų vaikui gali būti per sunku jį sudėti ir jam tiesiog nebepatiks konstruktoriai.

Kodėl plus plus konstruktorius yra naudingas vaikams?

Kaip ir minėjome, šie konstruktoriai lavina jūsų vaikus.

  1. Aplinkos supratimas – vaikai jau nuo mažų dienų mėgsta visko klausinėti, nes jiems tai įdomu. Su lavinamaisiais žaislais jūsų vaikas galės perprasti naujus procesus ir labiau galės suprasti juos supančią aplinką.
  2. Išmokys reikšti savo jausmus – spalvotos figūrėlės iššaukia įvairiausias vaikų emocijas ir dėliodami jie parodo savo emocijas. Jūs galėsite stebėti kaip jie reiškia savo teigiamas arba neigiamas emocijas.
  3. Padidins savo IQ – kad sudėlioti konstruktorius, reikės pasukti šiek tiek savo galvelę. Dėliodami šiuos konstruktorius, jūsų vaikas gerins ir savo atminį ir koordinaciją. Kuomet vaikai mąsto jau nuo mažų dienų, pagal įvairiausius tyrimus, jie būna protingesni, nei kiti vaikai.
  4. Labiau susikoncentruos į vieną dalyką – labai sunku išmokyti savo vaikus koncentruotis į vieną dalyką, o nesimėtyti per kelis. Dėliodami konstruktorius, jie tikrai nenukryps prie kitų darbų, nes tai jiems bus įdomu. Jie patys noriai įsitrauks į dėliojimą ir tai padės jų koncentravimosi tobulėjimui.
  5. Lavins savo kūrybiškumą – dėliodami konstruktorius, jie taip pat gali dėlioti ir pagal save. Sugalvoja savo norimas figūrėles arba pastatus ir pradeda statyti. Dėliojant jų fantazijos ir vaizduotės pradės tik didėti ir pamatysite savo vaiko kūrybiškumą.

Kainos

Plus-plus konstruktoriai nėra tokie ir brangūs. Užėję į internetinę parduotuvę SapnuNamelis.lt mes galime rasti ir po 1,70 Eur. Dažniausiai kainos priklauso nuo detalių skaičiaus ir jų dydžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *