Vokų pakėlimas – ne tik dėl grožio

Vokų pakėlimas – ne tik dėl grožio

Gražus veidas žmogui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių investuoja nemažus pinigus, kad jų veidas būtų simetriškas ir gražus. Viena iš operacijų, kuri reikalinga ne tik dėl grožio, tačiau taip pat ir sveikatos yra vokų pakėlimas.  Nors ji siūloma jau seniai, tačiau kai kurie vis dar dvejoja – ar to tikrai reikia ir kas bus pasiekiama.

Nelieka jokių randų

Kai kurie bijo, kad po operacijos gali likti randai, kurie siekiant gražiau – padarys baisiau. Tačiau tikrai taip nebus. Žinoma, tokiu atveju, jeigu bus naudojamasi tikrai pačių geriausių specialistų paslaugomis, kurie ne tik išmano savo darbą, tačiau taip pat ir gali garantuoti, kad rezultatas pranoks poreikius.

Svarbiausia rastu tokią kliniką, kuri ne tik atlieka darbus profesionaliai, tačiau taip pat ir teikia garantijas, kurios ramina, kad viskas bus kaip reikia. Nepasikliaukite tomis, kurios galbūt viską atlieka labai pigiai. Tai yra rizika.

Vokų pakėlimas – ne tik dėl grožio

Bijoma dėl regos?

Nereikia bijoti, kad vokų pakėlimas gali daryti kokią nors neigiamą įtaką Jūsų regai. Taip nebus. kad tikrai būtų ramu – visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie atlieka operaciją. Jie atsakys į visus klausimus, kurie kyla ir dažniausiai nuramins dėl baimių, kurios kartais trukdo pasinaudoti tikrai gera galimybę gyventi kur kas geriau. O šiuo atveju tai yra ne tik grožis, tačiau ir sveikata.

Tinka daugeliui, tačiau ne visiems

Visgi, vokų pakėlimas yra tokia operacija, kuri toli gražu tinka ne visiems. Štai dėl to neverta galvoti – kaip pavyks atrodyti pakėlus vokus, kadangi yra tikimybė, kad jums paprasčiausiai nebus atlieka operacija. Dėl to visada geriausia pirmiausia yra tartis su specialistais. Galiausiai, kartais galima, tačiau nereikia, kadangi pacientai nori tai, kas galiausiai jiems padės atrodyti ne kad gražiau, tačiau – priešingai. Geras chirurgas neleis to daryti.

Operacinė rizika

Yra tam tikrų rizikų, kurių reikia nepamiršti. Dėl to visada geriausia yra tartis su chirurgais. Esame tikri, kad tokiu atveju tos rizikos atrodys tik kaip smulkmena ir jos dažniausiai neatgrasys nuo gyvenimą keičiančios operacijos.

 • Gali būti kokia nors reakcija į anesteziją.
 • Kartais pasitaiko operuotos vietos kraujavimas.
 • Gali būti žaizdos infekcija.
 • Gali būti juntamas akių sudirginimas.
 • taip pat pasitaiko ir randų hipertrofija.

Rezultatai, kurie džiugina

Dažniausiai vokų pakėlimas džiugina rezultatais, kurie leidžia Jums visada atrodyti puikiai. Ko dažniausiai galima sulaukti?

 • Jūsų akių forma bus pakitusi.
 • Žmogus dažniausiai dėl to geriau jaučiasi.
 • Vokai tampa lengvesni.
 • Žvilgsnis dažniausiai būna labiau išraiškingas.
 • Aplink akis oda tampa lygesnė.
 • Mažiau raukšlių.
 • Nebėra patamsėjusių paakių.
 • Ir panašiai.

Kol  vieni darosi tokią ir kitas operacijas ir tuo pačiu džiaugiasi, kad pagaliau atrodo taip, kaip jiems labiausiai patinka, tuo tarpu kitiems yra baisu ir jie renkasi gyvenimą su tokiu veidu, kuris jis nėra gražus. Visgi, mes pirmiausia siūlome užsirašyti bent jau konsultacijai. Esame tikri, kad tai padės apsispręsti, ar Jums to reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *