Patariame – vyriškam kostiumui audiniai internetu. Į ką turite atkreipti dėmesį

Patariame – vyriškam kostiumui audiniai internetu. Į ką turite atkreipti dėmesį

Jei kostiumą Jūs nešiojate dažnai ir apsisprendėte pasisiūti naują kostiumą, turime Jums keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamus audinius, pristatant juos ir pateikiant kuo daugiau aktualios informacijos apie audinius. Bet to, turėkite galvoja, jog audiniai internetu – labai geras pasirinkimas.

Vienas iš dažnų pasirinkimų vyriško kostiumo siuvimui – poliesterio audinys, kuris yra pagamintas iš sintetinių medžiagų (ne natūralių kaip vilna, kašmyras, šilkas) ir yra laikomas prastesnės kokybės. Tai yra ekonominis audinys vyriškam kostiumui. Paprastai šis audinys maišomas su kitu pluoštu,kaip pavyzdžiui, vilna. Taip yra daroma todėl, kad būtų sumažintos išlaidos audiniui, kitaip sakant sumažinama kostiumo savikaina. Kostiumai, kurie pagaminami iš poliesterio audinių, yra linkę glamžytis (glamžosi daugiau nei vilna, bet mažiau nei linas), o be to garsėja kaip blogai kvėpuojantys. Poliesteris suteikia daugiau audinio blizgesio, palyginti su vilna ir medvilne, todėl kostiumas neatrodo prabangus.

Rekomenduojama poliesterio audinio kostiumą  dėvėti tik pavasarį ir rudenį, kad būtų išvengta temperatūrų – vasaros karščio ir padidėjusio prakaitavimo ar žeimos sezono šalčio. Jei galite sau leisti, pasirinkite audinį, kurio sudėtyje yra mišinys: poliesteris su vilna. Taip būtų pagerinta kokybė ir, svarbiausia, patogumas dėvint.

Šilko audinį gamina vabzdžiai. Skamba keistai, tiesa? Tačiau šilkas, grubiai sakant, yra gyvūninis baltymas. Visiškai natūralus, dažomas tik gamtiniais, natūraliais dažais. Šilko audiniai internetu įsigyjami, siūlo puikų komfortą, tačiau, nenuostabu, yra daug brangesnis nei poliesterio, lino ar vilnos audiniai. Šilkas yra kvėpuojantis audinys ir natūralus temperatūras reguliuojantis, padedantis išlaikyti kūno šilumą šaltu oru, ir vėsina šiltu sezonu.

Rekomenduojame šilkinį kostiumą dėvėti pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Kitaip sakant – bet kuriuo sezonu. Šilkiniai kostiumai atrodo labai prabangiai, todėl tinka ten oficialiausioms progoms.

Aksomo audinys yra austas šilko, medvilnės ir nailono audinių mišinys. Aksomo audinys yra prabangus, minkštas, švelnus liesti, be to, jis pralaidus orui. Dažnai dėl maišymo su nailonu yra mažiau pralaidus orui nei šilkas.

Aksomo audinio kostiumas puikiai tinka vakarinei eilutei, suprantama, tokį kostiumą galima dėvėti ištisus metus. Tačiau tokie kostiumai visiškai netinkami darbo aplinkai ar kasdieniniam, laisvam stiliui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *