Pagalba Jūsų širdžiai. Ko reikia, kad ji visada plaktų tolygiai?

Pagalba Jūsų širdžiai. Ko reikia, kad ji visada plaktų tolygiai?

Širdis yra pats svarbiausias mūsų organas, kuris ne tik varinėja kraują, tačiau taip pat ir prisideda prie to, kad kiekvienas žmogaus organas funkcionuotų tinkamai. Svarbu, kad Jūsų širdis būtų kuo labiau aprūpinta medžiagomis, kurios jai padeda, fiziniu aktyvumu, kad ji būtų nuolat tikrinama. Tik tokiu atveju bus galima išvengti ligų.

Žinoma, geras kardiologas visada patars – kaip gyventi, kad ligų būtų kuo mažiau. O kas svarbiausia tiems, kurie save myli ir tuo pačiu siekia sau kuo daugiau suteikti dėmesio?

  • Profilaktinė patikra.

Pirmiausia visada siūloma patikra, kurios metu, net ir tokiu atveju, kai žmogus nejaučia jokių sveikatos pokyčių, yra tikrinama širdis. Žinoma, tokiu atveju Jums reikalingas geras kardiologas, kuris labai detaliai patikrins šį svarbiausią organą ir tuo pačiu padės sutvarkyti problemas, kurios yra bei patieks patarimus, kurie gali padėti Jūsų širdžiai plakti dar geriau.

  • Fizinis aktyvumas.

Ne visi žino, tačiau širdžiai yra būtinas fizinis aktyvumas. Širdis yra raumuo, tad reikia, kad jis kasdien dirbtų. Žinoma, nereikia labai aktyviai sportuoti, kad nauda būtų. Stebuklus daro net ir pats paprasčiausias pasivaikščiojimas. Šis judėjimas – atgaiva ne tik kūnui, tačiau ir sielai, tad siūlome kasdien eiti bent jau po 30 minučių, kad būtų matomas teigiamas poveikis tiek Jūsų širdžiai, tiek visam kūnui apskritai.

  • Sveikas maistas.

Nepamirškite, kad Jūsų kūnui ir tuo pačiu širdžiai reikia sveiko maisto, kuriame yra daug reikalingų medžiagų, kad ji visada paktų tolygiai bei gražiai. Kardiologas dažniausiai ypač siūlo įtraukti tokius produktus, kuriuose yra ome rūgščių. Nors dažniausiai minima, kad to reikia smegenims, tačiau ypač tinka ir širdžiai, kurie aprūpina tokiomis rūgštimis – bus kur kas sveikesnė.

  • Normalus KMI.

Galiausiai, kad širdis visada plaktų tolygiai – taip pat reikia, kad Jūsų KMI būtų normalus. Kai jis per didelis –  kenčia ne tik sąnariai, tačiau taip pat ir širdis. Ne veltui infarktas dažniausiai nutinka tiems, kurių svoris yra per didelis. Taigi, reikia kuo daugiau dėmesio skirti savo mitybai ir žiūrėti, kad svoris nebūtų per didelis.

Kuo daugiau dėmesio sau skirsite – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų širdis visada plaks tolygiai ir tuo pačiu bet kokios sveikatos problemos, jeigu tokių bus – pamatomos anksti, tad jų gydymas – greitas ir efektyvus, ilgam laikui. Kreipkitės į Unavitą kliniką Vilniuje ir Jums padės mūsų patyrę kardiologai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *