Pirmas veiksmas švaresnio vandens link – vandens tyrimas

Pirmas veiksmas švaresnio vandens link – vandens tyrimas

Be vandens – nei dienos. Toks turėtų būti kiekvieno žmogaus kasdieninis šūkis. Tačiau, reikėtų prie jo pridėti ir žodį kokybiškas arba švarus. Siekiant pagerinti vandens kokybę, neretai imame rinktis iš gausybės prekiautojų pasiūlymų, kurie paprastai prasideda ne nuo vandens tyrimo , o nuo brangių ir galbūt visai netinkamų prietaisų, kurie ne tik neišsprendžia kokybės problemų, bet ir sukelia jų dar daugiau. Tačiau, jei vis dėl to jau pastebėjote pakitusią vandens kokybę (skonį, spalvą, kvapą) – kreipkitės į vandens kokybės tyrimą atliekančias bendroves.

 

        Pradžių pradžia

Vandens tyrimas pats iš esmės nepakeis jūsų namuose, biuruose ar pramonėje naujodamo vandens kokybę ir nuo to vanduo netaps švaresnis, bet atlikus tyrimą jūs atskysite į daugybę klausimų sau: ar vanduo yra saugus, pakanakamai švarus, efektyviai naudojamas ir nekenkia nei žmonių ar gyvūnų sveikatai, nei prietaisams.

Apie tai, kaip imti vandens mėginį tyrimui paprastai konsutuoja specialistai, kurie bendradarbiauja su sertifikuotomis laboratorijomis, todėl šioje vietoje užsakant paslaugą reikėtų nepamiršti pasidomėti tyrimo paslaugą parduodančios bendrovės apie laboratorijos tinkamumą. Turėdami sertifikatus, žinosite, kad tyrimo atsakymu galėsite pilnai pasitikėti ir toliau rinktis vandens kokybės klausimus sprendžiančius veiksmus (vandens minkštinimo ar nugeležinimo filtrai, geriamojo vandens sistemos ar kiti).

          Kas kiek laiko reikia atlikti vandens tyrimą?

Šalto ir karšto geriamojo vandens mikrobiologinis tyrimas rekomenduojamas atlikti ne rečiau kaip vieną kartą per metus. Tokio tyrimo kaina gali svyruoti nuo 30 iki 100 eur. Vieneriems metams tai, nėra didelės išlaidos, lyginant su tai, kiek galima išleisti taisant sugadintus namuose prietaisus, juos keičiant ar perkant chemines valymo priemones, kurios dar ir ypač kenksmingos aplinkai.

Turint vandens filtrus, vandens tyrimo atlikti kartą per metus nėra būtina, bet rekomenduotina, nes pakitusi vandens kokybė gali įtakoti ir filtrų veikimui, jie gali neatlikti savo funkcijos arba ją atlikti netinkamai taip dar labiau pabloginant situaciją. Tačiau neskubėkite to daryti nepasitarę su savo vandentvarkos specialistu, kuris tinkamai pakonsultuos dėl vandens tyrimo poreikio dažnio.

          Ar tikrai reikalingas tyrimas?

Vandens tyrimas yra būtinas tik tada, kai norite, kad jūsų namai būtų švarūs, jame nebūtų pašalinių kvapų, norite gerti vandenį saugiai, siekiate, kad jūsų gaminamas maistas būtų gardus, jūsų augalai namuose žaliuotų ir būtų sveiki, jūsų augintiniai neturėtų sveikatos problemų ir norite pamiršti remonto darbus atliekančios bendrovės telefono numerį. Jei tokių tikslų neturite, tuomet vandens tyrimas nėra būtinas. Mums visiems yra svarbi gera emocinė ir fizinė būsena,o ją nesunkiai pasieksime, vartodami vandenį – svarbiausią mūsų gyvybės šaltinį.

Atlikite vandens tyrimą jau šiandien, spauskite čia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *