Kodėl verta versti tekstus vertėjų biure?

Kodėl verta versti tekstus vertėjų biure?

Visame pasaulyje vis labiau populiarėja vertimų paslaugos, tačiau yra problema, kad kuo toliau, tuo darosi vis sunkiau surasti tinkamus specialistus. Visi nori rasti už geresnę kainą ir, kad darbai būtų atliekami internete. Ieškodami internete vertėjų, mes galime rasti daug laisvai samdomų asmenų, tačiau vertimų biuras vis tiek išlieka pats patikimiausias variantas. Biurai dažniausiai turi sutelkę daugiau patirties, gali padėti reikiamą vertėjo štampą ir turės didesnę komandą.

Kokias paslaugas galėčiau įsigyti pas vertėjus?

  • Notarinis tvirtinimas – čia galite atlikti vertimus savo oficialiems dokumentams, tokiems kaip gimimo liudijimas, vairuotojo pažymėjimas, pasas ir kiti. Toks vertimas taip pat yra reikalingas, kuomet tėveliai išleidžia savo vaiką skristi vieną, nes reikalingas vertimas su vertėjo antspaudu.
  • Tekstų rašymas – ši paslauga yra labai populiari internetinėms parduotuvėms arba puslapiams, kurie turi siūlomas prekes arba savo reprezentacinę svetainę. Visi šie tekstai yra rašomi su psichologiniu poveikiu, kad galėtų pritraukti kuo didesnę auditoriją ir padidinti pardavimus. Puikūs specialistai rašydami tokius tekstus, atlieka analizes, kad būtų maksimalus poveikis jų klientams.
  • Dokumentų vertimas – šioje srityje populiariausias vertimas yra teisminių dokumentų. Galite versti teismo sprendimus, nutarimus, nuosprendžius, įsakymus, šaukimus, pranešimus, rezoliucijas ir dar įvairiausius dokumentus. Reikia nepamiršti, kad galite versti ir ieškinius, pareiškimus arba atsiliepimus į ieškinius.
  • Vertimai žodžiu – toks vertimas yra atliekamas labai nuosekliai, kuomet vertėjas susipažįsta su teksto informacija ir verčiama žodžiu. Kuomet vyksta vertimas žodžiu, kas kelis sakinius yra daromos pauzės, kad klientai galėtų kuo lengviau viską suprasti. Taip pat tokie vertimai yra labai populiaru konferencijose ir seminaruose. Kad kokybė klientams būtų užtikrinta, dažniausiai yra imami du vertėjai, kurie keičiasi kas 15, 20 minučių.
  • Vertimai raštu – šio tipo vertimai gali būti suskirstomi net į dešimt arba daugiau skirtingų tipų. Populiariausi vertimai šioje srityje yra finansiniai, reklaminiai, moksliniai, dokumentiniai, dalykiniai, asmeninės korespondencijos, medicininiai ir žinoma teisiniai.

Kas galėtų suteikti profesionalias vertimo paslaugas?

Mes rekomenduojame dėl vertimo paslaugų kreiptis į Domus Lingua vertimo biurą, kurie turi sukaupę net 23 metų patirtį, šioje srityje. Per šį laiką, jie sugebėjo sukurti kompetentingą komandą, kuri galės jums išversti tekstus iš bet kokios kalbos. Jų biuras yra Vilniuje, Užupio gatvėje 7 – 56 arba galite kreiptis internetu.

Vertimų biuras Domus Lingua
Vertimų biuras Domus Lingua

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *