Cosrx AC Collection Apžvalga

Cosrx AC Collection Apžvalga

Ar girdėjote apie korėjietiškos kosmetikos prekės ženklą „Cosrx”? Žodis COSRX (Cos) kilęs iš angliškų žodžių “Cosmetic” (kosmetika) ir “Prescription” (receptas) (Rx) ir yra Pietų Korėjos prekės ženklas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama medicininio lygio kosmetikos gamybai, kurioje naudojami ekologiški EWG sertifikuoti ingredientai, veganams tinkami ingredientai.

Yra keletas naujų formulių ir atnaujinimų, kurie yra sukurti specialiai probleminei odai, linkusiai į aknę, įskaitant valiklį, švelnius ir intensyvius tonikus, serumą, taškinį kremą ir spuogų pleistrą. Po daugelio metų tyrimų ir duomenų rinkimo buvo sukurta CentellAC-Rx formulė. Kuri yra pagamintas iš ingredientų mišinio, kurių sudėtyje nėra alkoholio (lengvas tipas), kuriame daugiausia dėmesio skiriama odos raminimui, išvalymui ir aknės priežasčių gydymui, kad turėtumėte švaria ir be dėmių odą.

COSRX AC Collection calming foam valiklis

Šis valiklis, skirtas švelniai pašalinti odos atliekas, riebalus ir negyvas odos ląsteles, nesausina jautrios odos, švelniai pašalina odos atliekas, riebalus ir negyvas odos ląsteles. Naudokite putų valiklį, pageidautina tą, kuriame yra alavijo ar kitų odą raminančių ingredientų, ant aktyvių spuogų. Po to nuplaukite drungnu vandeniu.

COSRX AC Collection calming liquid mild tonikas

Arbatmedžio aliejus yra vienas iš geriausių ingredientų, skirtų užkirsti kelią spuogams, o produktas pateikiamas kaip tonikas, kuris yra raminantis skystis su vandens pagrindu ir stipriu arbatmedžio aliejaus kvapu. Be to, jame yra Centella, kuris žinomas kaip populiarus anti-spuogų ingredientas šiais laikais. Šis skystis greitai susigeria į odą, kvapas ramina ir atpalaiduoja. Gali būti naudojamas su medvilninėmis pagalvėlėmi.

COSRX AC collection blemish spot clearing serumas

Viena iš populiariausių serumų, šis produktas suteikia odai lygią ir ryškią išvaizdą. Jautri oda veikiama išorinių dirgiklių, bus sustiprinta šiuo serumu. Veikliosios medžiagos sustiprina odos barjerą, apsaugo nuo spuogų susidarymo. Šis serumas puikiai veikia tiek atskirai, tiek su kitais Cosrx AC Collection produktais.

COSRX AC collection lightweight soothing moisturizer kremas

Palaikykite odą hidratuotą ir nuramintą, į savo odos priežiūros rutiną pridėdami drėkinamajį kremą. Po to, kai naudosite įvairius valomuosius produktus, tokius kaip valiklis ar tonikas, jūsų veidas gali šiek tiek išsausėti. Lengvas, nelipnus ir drėkinantis, jis siūlo lengvą, nelipnų prisilietimą prie į spuogus linkusios odos. Mūsų mėgstamiausias dalykas, susijęs su šiuo produktu, yra jo nuoseklumas. Jis vandeningas ir jaučiasi nuostabiai ant odos. Praturtintas AHA BHA ingredientais, kurie gelbėja siekiant kovoti su negyvomis odos ląstelėmis. Be spuogų gydymo, šis produktas taip pat pagerina jūsų odą ir padeda jai atsigauti nuo sausumo, jos neerzinant, puikiai tinka jautriai odai.

COSRX AC collection ultimate spot cream  taškinis kremas

Ultimate Spot Cream yra taškinis kremas, skirtas naudoti aknės pažeistose vietose. Jau per naktį gali ženkliai pagerinti aknės pažeistą odą.

COSRX AC collection ultimate spot patch spuogų pleistriukai

Pleistriukai skirti naudoti ant spuogų. Pakuotėje yra trijų dydžių, todėl lengva parinkti įvairaus dydžio spuogams. Intensyviai ir greitai gydo spuogus. Ramina. Atkuria sveiką odą. Slopina raudonį. Saugo nuo infekcijos plitimo.Veikia greita. Apsaugo nuo randelių susidarymo. Tinka vizualiai maskuoti iškilusius spuogus.

Štai aptarėme pagrindiniu Cosrx AC Collection produktus. Jei jus kankina aknė, tikrai verta suteikti galimybę šio korėjietiškos kosmetikos gamintojo produktų linijai skirtai kovoti su akne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *