Ar penio žiedai yra geras pasirinkimas?

Ar penio žiedai yra geras pasirinkimas?

Penio žiedai yra nešiojami aplink varpos pagrindą ir kartais ties sėklidėmis, kad erekcija būtų kietesnė ir ilgiau trunkanti. Jie gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, nuo paprasčiausio lankstaus silikono ir gumos iki metalinio žiedo. Pagrindinė penio žiedų funkcija yra išlaikyti geresnę erekciją, tačiau prie šio žaislo galima prijungti ir kitų.

Erekcijos gydymas

Erekcijos disfunkcija patiria ne vienas vyras, tad tokiu atveju labai sunku išlaikyti gerus lytinius santykius. Tokio tipo problema dažniausiai pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau tai gali pasireikšti ir jaunuoliams. Tokią problemą galima patirti per daug apsvaigus nuo alkoholio arba per daug pavargus, tačiau ši problema gali būti nuolatinė dėl psichikos sveikatos sutrikimų ar kitų problemų. Penio žiedai sumažina kraujo tekėjimą atgal iš erekcijos varpos, todėl jūsų lytinis organas išliks ilgesniam laikui tvirtas. Su šiuo žaislu galite patirti pilną erekciją.

Didesnė erekcija

Net jeigu jūsų lytinis organas nėra pilnai sukietėjęs, penio žiedas padės jums jį išlaikyti kietesnį ir tęsti lytinius santykius ilgesnį laiką. Vieni asmenys naudoja penio žiedus dėl erekcijos disfunkcijos, o kiti dėl didesnio malonumo.

Didesnis malonumas

Nešiojant penio žiedą jūs galite patirti malonesnius potyrius, tad masturbacija, oralinis seksas gali būti kur kas malonesni. Reikia nepamiršti, kad penio žiedai sulėtina kraujotaką ir pailginą pojūtį, tad tai gali sukelti jums didesnį orgazmą. Tačiau naudojant žiedą neturėtumėte jausti jokių skausmų. Jeigu jaučiate kokį nors skausmą, rekomenduojama penio žiedą iš karto nuimti.

Klitoriaus stimuliavimas

Tikrai taip, penio žiedai gali judinti jūsų moters klitorių. Tai yra puikus dalykas, jeigu pirksite vibruojantį penio žiedą. Tokio tipo žaislą galite laisvai rasti internete. Taip pat prie penio žiedų būna montuojami vibratoriai, tad jūsų moteris tikrai liks patenkinta.

Nuostabus oralinis seksas

Penio žiedą galima naudoti kai yra atliekamas oralinis seksas. Kartais poros penio žiedą dedasi ant liežuvio, o vyras gali jausti didesnį malonumą. Tačiau svarbu atkreipti į mažas dalis, dėl kurių jūsų moteris gali užspringti, tarkime baterijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *